Avtor: zudomzale Objavljeno: 3. 11. 2018

Na razpolago imate novo številko Župnijskega lista, Odmeve z Goričice in še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Danes praznujemo zahvalno nedeljo, ko se Bogu zahvaljujemo za vse prejete dobrote preteklega leta. Na koncu svete maše bomo zato zapeli zahvalno pesem in s tem izrazili svojo hvaležnost za sadove zemlje, delo naših rok in za vse, kar napolnjuje naše življenje in medsebojne odnose. Hvala tudi Zajčkovim iz Štude za vse darove, ki jih lahko vidimo tukaj pred oltarjem.

V imenu vseh duhovnikov naše župnije se vsem vam zahvaljujemo za vso podporo (denarno, materialno in duhovno), ki smo je deležni iz vaših rok. Duhovnik brez ljudstva je kot general brez vojske – nič ne more! Drug z drugim smo povezani, drug za drugega smo odgovorni, drug drugemu smo poslani. Hvala, da skrbite za nas in se vam priporočamo še za naprej! Bog vam povrni!

Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe župnije.

S ponedeljkom nadaljujemo z veroukom po ustaljenem urniku.

Danes boste lahko po sveti maši zunaj pred cerkvijo kupili vstopnice za petkov dobrodelni koncert, ki ga pripravlja naša župnijska Karitas. Vstopnice so po 5 €, koncert pa bo v petek zvečer ob 20. uri v Športni dvorani Domžale. Lepo vabljeni!

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V torek zvečer ob 18.30 drugo srečanje v seriji Večerov na Goričici. Tokratna tema je: nastanek in razvoj meništva.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše 2. razreda veroučne šole.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje za starše 8. razreda veroučne šole – prihodnje generacije birmancev.

V četrtek zvečer ob 20.15 srečanje odraslih skavtov.

V petek zvečer ob 20.00 dobrodelni koncert v Športni dvorani Domžale. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 32. navadna nedelja med letom – Martinova nedelja. S cerkvenimi pevci bomo šli prihodnjo nedeljo na naš tradicionalni izlet, ki je letos zaradi župnijskih slovesnosti padel šele na jesenski čas. Vsi pevski zbori vabijo nove člane, da se jim pridružite in tako nedeljsko sveto mašo naredite še bo za »svojo«.