Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 11. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Hvala za dar pretekle nedelje, ki ste ga namenili za gospodarske potrebe župnije. Kot lahko vidite, tudi dela okoli cerkve napredujejo. Upajmo, da nam bo tudi vreme naklonjeno še kakih 14 dni.

Hvala vsem, ki ste v petek zvečer sodelovali na dobrodelnem koncertu ali s svojim darom podprli delovanje naše župnijske Karitas. Iskrena hvala in Bog vam povrni!

Sveta maša bo ta teden v DUD v sredo in ne v torek, kot je običajno (so prosili v domu zaradi martinovanja)

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje katehetov.

V četrtek zvečer ob 20.15 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je 33. navadna nedelja med letom – začetek tedna zaporov. Hkrati ne pozabimo, da bomo prihodnjo nedeljo lahko volili lokalno oblast. Prav je, da dejavno in odgovorno delujemo in sooblikujemo dogajanje v našem kraju. Kdor nič ne naredi, tudi kritizirat nima pravice!