Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 11. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list. Vzemite v branje!

Ne pozabimo, da imamo danes možnost sooblikovanja lokalne politike, zato pojdimo na volitve za župana in občinske svetnike.

Zadaj med tiskovino otroci že lahko dobite prijavnice za adventni oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 1.12. Letošnja novost je, da pripravljamo tudi vzporeden program za starše, ki se nam lahko pridružite v dopoldanskem času. Zaradi lažje organizacije prosimo, da se prijavite tudi starši! Prijave se zbirajo do srede, 29. novembra.

Če nam bo vreme dopuščalo, bomo ta teden zaključevali z deli okoli trga in pred cerkvijo. Ker imamo namen preplastiti asfalt na delu pod zvonikom pred cerkvijo, se lahko zgodi, da bo potrebno za kakšen dan iz zahodne strani (iz trzinske strani) zapreti dostop do cerkve in tudi vhodna vrata v cerkev. Takrat bodo odprta stranska vrata v cerkev. Prosim vas za razumevanje in potrpežljivost.

Župnik bom nekaj dni v tem tednu odsoten, za vse nujne zadeve se obrnite na g. Andreja ali g. Avguština.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 18.30 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek praznujemo god sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe. Vabljeni k večerni sveti maši, da se skupaj zahvalimo Bogu za vse, ki na področju glasbe sooblikujete bogoslužje. Po maši bo še pogostitev za pevce v veroučnih učilnicah.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje za animatorje adventnega oratorijskega dne. Novi in stari animatorji lepo povabljeni!

Prihodnja nedelja je zadnja nedelja cerkvenega leta – praznik Kristusa, kralja vesoljstva. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. V nedeljo začnemo tudi teden Karitas. Pri vseh svetih mašah bodo pri izhodu iz cerkve sodelavci naše Karitas delili vrečke, v katerih lahko na 1. adventno nedeljo prinesete nazaj živila in hrano, ki jo bomo potem razdelili med pomoči potrebne. Iskrena hvala!