Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 12. 2018

2. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

V adventnem času lepo vabljeni k svetim mašam, da se duhovno pripravimo na rojstvo Jezusa Kristusa. Nekaj prostih mest je tudi še v tabeli, kamor se lahko vpišete za gostovanje Marijine podobe za en dan v adventnem času. List visi zadaj na oglasni deski.

Hvala za vaš dar v obliki hrane, ki ste ga preteklo nedeljo prinesli sem v cerkev in namenili pomoči potrebnim. Hvala tudi za vaš denarni dar, ki ste ga danes dali v pušco in namenili za Karitas.

Tudi danes še lahko zunaj pred cerkvijo kupite koledarje, kadilo in vse ostalo potrebno za božične praznike. Voščilnice so ročno delo s. Barbare in naših odraslih skavtov, ves izkupiček od voščilnic pa skavti namenjajo s. Barbari v Ukrajini. Z nakupom voščilnic torej podpiramo delovanje sester v misijonih. Bog vam povrni!

V župnijski pisarni naročniki že lahko dobite Mohorjeve koledarje za leto 2019. Naročnino za verski tisk bomo pobirali v mesecu januarju.

V tem tednu imajo veroučenci spoved pred božičnimi prazniki, razen seveda 1. in 2. razred, ki imata redno srečanje po urniku.

Danes popoldan ob 15.00 vsi lepo vabljeni v župnijo Vir, kjer bo dekanijsko srečanje odraslih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni!

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.15 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer ob 19.00 srečanje članov mladinskega zbora. Ob 20.00 imata svoje redno srečanje mladinska skupina in odrasli skavti.

Prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja.