Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 12. 2018

3. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list ter še nekaj drugih revij.

Danes začenjamo božično devetdnevnico, neposredni čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Otroci, vsak večer lepo vabljeni k sveti maši, ko bomo nosili Marijino podobo po cerkvi in prepevali: Kralja, ki prihaja, pridite molimo! Poslušali bomo tudi zgodbe raznih oseb, ki so v jaslicah, dobili boste pa tudi posebne liste in naloge zraven.

V pripravi na praznike ne pozabimo na prejem zakramenta svete spovedi. V petek bomo imeli spovedni dan, ko bodo na razpolago spovedniki od jutra do večera. V petek dopoldne bova duhovnika še enkrat obiskala naše bolne in ostarele brate in sestre pred božičnimi prazniki. Pa tudi med tednom med mašami bomo duhovniki skušali biti kar najbolj na razpolago za prejem tega zakramenta.

Zakonce jubilante, ki smo novembra skupaj praznovali, vabim, da pridete v župnišče po fotografije našega praznovanja.

V župnišču prav tako še lahko dobite razne koledarje, pratiko, kadilo in oglje. Naročniki pridite tudi po Mohorjeve koledarje za leto 2019.

V soboto zvečer bomo imeli pri večerni sveti maši sprejem Betlehemske luči miru. Skavti nam po maši pripravljajo še sprejem na trgu pred cerkvijo. Luč miru in svečke boste lahko dobili potem tudi še v nedeljo in vse ostale dneve do novega leta.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V torek zvečer ob 17.00 božični blagoslov otrok iz vrtca Dominik Savio Karitas Domžale.

V petek zvečer ob 19.00 srečanje članov mladinskega zbora. Ob 20.00 ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

Prihodnja nedelja bo že 4. adventna nedelja.