Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 11. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine.

V petek goduje sv. Cecilija, zavetnica cerkvenega petja. Hvala vsem, ki s prepevanjem, igranjem na orgle ali vodenjem zborov lepšate vsa bogoslužja in s tem dajete Bogu slavo in čast. Na god svete Cecilije bodo pri večerni sveti maši sodelovali vsi naši zbori, po maši pa ste vsi pevci vabljeni še na pogostitev v veroučne prostore.

Še malo in bomo vstopili v adventni čas. Zadaj med tiskovino otroci že lahko dobite prijavnice za adventni oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 30. novembra. Lepo vabljeni!

Birmanci si lahko zadaj na oglasni deski ogledajo, v kateri birmanski skupini so in kdaj imajo srečanje. Z birmanskimi skupinami začenjamo v tem tednu, ki je pred nami.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V torek zvečer po sveti maši (ob 18.30) predstavitev romanja v Sveto deželo. Med nami bodo predstavniki agencije Aritours in nam bodo predstavili vse stvari ter bili na razpolago za vaša morebitna vprašanja. Lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine in članov 1. zakonske skupine. Zlasti v zakonski skupini bodo zelo veseli, če se jim bo pridružil še kakšen par, da bo skupina malo večja. Vabljeni!

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za adventni oratorijski dan. Stari in novi animatorji lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo praznujemo praznik Kristusa Kralja vesoljstva – zadnja nedelja v cerkvenem letu. Ker je to tudi zadnja nedelja v mesecu, bomo imeli po jutranji sveti maši krščevanje. V nedeljo se zaključi teden zaporov, začne pa se teden Karitas. Pri vseh svetih mašah vam bodo pri izhodu iz cerkve ponudili vrečko za hrano, ki jo nato napolnjeno prinesete nazaj prihodnjo nedeljo, na 1. adventno nedeljo. S tem pomagate in podpirate našo Župnijsko Karitas v njenem prizadevanju za lajšanje stisk vsem pomoči potrebnim.

V nedeljo popoldan ob 15.00 bo v Mengšu dekanijska revija odraslih cerkvenih pevskih zborov. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit!