Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 09. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list ter Odmeve z Goričice.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

Pred nami je prvi teden novega katehetskega leta. Začenjamo z veroukom za vse skupine po urniku, kot je bil objavljen v katehetskem pismu. Verjamem, da bo v tem tednu še kakšna zmešnjava, ampak sčasoma se bomo navadili. Hvala za razumevanje in potrpežljivost.

Prosim vas, da se držite predpisanih ukrepov v času korona virusa. Tudi glede vpisovanja telefonskih številk zadaj na mizici pod korom bodimo vestni in s tem pomagajmo pri ohranjanju zdravja. Maske, razkuževanje rok, obhajilo na roke, zadostna razdalja… to so pa že ustaljene in vsem razumljive prakse.

Uradne ure v župnijski pisarni so znova po ustaljenem urniku: ponedeljek in petek, dopoldan od 8.00 do 10.00 ter popoldan od 17.00 do 18.45. Znova obhajamo tudi sveto mašo ob nedeljah ob 11.30 uri.

Prihodnji teden bomo obhajali teden molitve za nove duhovne poklice. Ta molitveni teden bi moral biti že spomladi, vendar je bil zaradi epidemije prestavljen. Povabljeni ste, da doma kaj zmolite v ta namen, darujete kakšno žrtev ali odpoved. Prosimo, naj Bog nakloni novih duhovnih poklicev našemu narodu!

V torek praznujemo praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Svete maše bodo kot običajno ob delavnikih. Zvečer ob 20.00 pa ste zlasti družine vabljene k molitvi sem v cerkev. Letos bodo družine vsak 2. torek v mesecu pripravile molitev, ki bo posebej namenjena družinam (družine molijo za družine). Seveda pa je vabilo namenjeno vsem, ki želite moliti v ta namen.

V torek ob 10.00 sveta maša v Domu upokojencev Domžale. Sveta maša je samo za varovance doma.

V sredo zvečer ob 19.30 bo srečanje za starše letošnjih birmancev. Dobimo se tukaj v cerkvi. Pridite, da se pogovorimo glede slovesnosti svete birme.

Prihodnja nedelja je 24. navadna nedelja med letom. Na povabilo papeža Frančiška bo nabirka prihodnje nedelje namenjena kristjanom v Sveti deželi.