Avtor: zudomzale Objavljeno: 15. 09. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine ter še nekaj drugih revij.

Vaš današnji dar pri pušci je namenjen za kristjane v sveti deželi. Najlepša hvala!

Z veroukom smo začeli po urniku z vsemi skupinami. V tem tednu bomo imeli sveto spoved, razen 1. in 2. razred, ki se dobimo v učilnicah. Začenjamo tudi z mladinsko skupino ob petkih zvečer in ministrantskimi srečanji. K mladinski skupini zlasti lepo vabljeni lanskoletni birmanci in tudi ostali mladi. Tudi pri ministrantih bomo veseli novih članov.

Če bo vreme primerno, bomo šli v soboto zjutraj s kolesi na Brezje. Zberemo se ob 3.15 na parkirišču pred učilnicami. Ob 7.00 bomo pri sveti maši na Brezjah, kamor ste vabljeni tudi ostali. Za varnost je odgovoren vsak sam, mlajši udeleženci morajo imeti spremstvo odrasle osebe. Se priporočamo za prevoz nazaj domov.

Še danes (nedelja) je čas, da se mladi prijavijo na vseslovensko srečanje mladih v Stični. Letos bo zaradi korona virusa srečanje potekalo po dekanijah. Zaradi lažjega nadzora glede virusa je nujna predhodna prijava na internetni stran: www.Sticna.net. Mladi lepo vabljeni na to srečanje, ki bo v soboto od 15.00 dalje v Mengšu!

Število okuženih za korona virusom je v teh dneh močno naraslo, zato bodimo previdni in varujmo svoje zdravje in zdravje bližnjih. Zato v cerkvi nosimo maske, si razkužujemo roke, obhajilo lahko prejmemo zgolj na roko, sedimo bolj narazen ter zapišemo svojo telefonsko številko na seznam zadaj pod korom. Hvala, ker upoštevate vsa ta pravila.

Vabljeni k nakupu knjige Franca Bernika: Zgodovina fare Domžale.

V ponedeljek zvečer ob 19.30 srečanje tajništva ŽPS.

V soboto zjutraj romanje s kolesi na Brezje, popoldne srečanje mladih v Mengšu.

Prihodnja nedelja je 25. navadna nedelja med letomnedelja svetniških kandidatov. Prihodnjo nedeljo bi morali imeti srečanje bolnih in ostarelih iz naše župnije, vendar to srečanje zaradi virusa korone letos odpade.