Avtor: zudomzale Objavljeno: 15. 11. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Vabljeni k spremljanju svetih maš ob nedeljah ob 10.00 preko naše internetne strani. Glede obhajila so se razmere zaostrile. K obhajilu še vedno lahko pridete v času po maši do 11.45, vendar vas prosim, da se v cerkvi ne ustavljate, ampak greste takoj nazaj domov. Tekoče prihajajte v cerkev skozi zadnja vrata cerkve in izstopite pri stranskih vratih. Tudi zunaj pred cerkvijo se ne zadržujte – za vaše zdravje gre.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za cerkev. Zadaj pod korom je škatla, kamor lahko daste svoj dar. Tudi hvala za vse pozornosti in malenkosti, ki smo jih bili deležni duhovniki na preteklo, zahvalno nedeljo.

Če bi kdo v času karantene potreboval kakšno pomoč (nakup v trgovini, varstvo otrok,…), nam to sporočite v župnišče, saj so vam naši skavti pripravljeni priskočiti na pomoč.

V času, ko fizično več ostajamo doma, ne pozabimo vsaj preko telefona poklicati koga od bližnjih in s tem ohranjati medsebojne stike.

DOGODKI ČEZ TEDEN

Prihodnja nedelja je zadnja nedelja cerkvenega leta, praznik Kristusa, kralja vesoljstva. Takrat začnemo tudi teden Karitas. Običajno smo na to nedeljo delili vrečke s prošnjo za hrano, ki so jo potem naši sodelavci Karitas razdelili prosilcem. Tudi letos se obračamo na vas z isto prošnjo. Vrečke bodo zadaj pod korom na mizici ter na polici pri stranskih vratih. Hrano boste lahko prinesli na 1. adventno nedeljo, ko bo zunaj pred cerkvijo stal naš kombi, kamor boste lahko odložili vašo vrečko. Iskrena hvala v imenu vseh prosilcev naše Karitas!

V nedeljo goduje tudi sv. Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe. Vsem našim glasbenikom iskreno čestitam in se zahvaljujem za vso vašo pomoč in sodelovanje pri svetih mašah čez celo leto.