Avtor: zudomzale Objavljeno: 5. 12. 2020

2. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine. V župnišču lahko naročniki že dobite tudi zbirko Mohorjevo knjig za leto 2021.

Med tiskovino je znova tudi adventni koledar za otroke, ki ga je pretekli teden zmanjkalo in smo dobili še nekaj izvodov.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo prinesli in darovali hrano za Karitas in darovali tudi svoj denarni dar v ta namen. Iskrena hvala in naj vam Bog bogato poplača za vašo dobroto.

Hvala tudi za vaš dar danes, ki je namenjen za gospodarske potrebe župnije.

Vabljeni k spremljanju svetih maš ob nedeljah ob 10.00 preko naše internetne strani oziroma na Facebooku. Žal se pojavljajo določene tehnične težave, vendar so to bolj posledica načina delovanja internetnih ponudnikov, na kar mi nimamo vpliva. Po sveti maši imate v cerkvi do 11.45 možnost prejeti sveto obhajilo.

Še danes lahko zunaj pri mozaiku kupite razne koledarje, kadilo, družinsko pratiko in ostale potrebne stvari za bližajoče se božične praznike.

Vabljeni, da sprejmete Marijo romarico pod svojo streho za en dan v adventnem času. Nekaj terminov je še prostih, seznam visi zadaj pod korom.

DOGODKI ČEZ TEDEN

V torek praznujemo slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Prenos svete maše bo na praznični dan zvečer ob 18.00, lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo že 3. adventna nedelja, goduje sv. Lucija.