Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 02. 2021

1. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za podporo župniji in nam duhovnikom.

V tem tednu imajo otroci šolske in veroučne počitnice. Tudi uradnih ur v župnijski pisarni v tem tednu ne bo.

Glede obhajanja svetih maš ostajajo vse stvari na tak način, kot smo imeli urejeno do sedaj.

Pred nami je prvi postni teden. Zagotovo smo že bili deležni cele vrste spodbud in predlogov, kaj vse bi lahko v postnem času naredili. Družine veroučencev ste dobili domov posebno pošto - igro, ki vas vabi k vsakodnevni dejavnosti. Nekaj izvodov igre je še zadaj pod korom. Pridružimo se lahko pobudi 40 dni brez alkohola, akciji Moja poteza, mogoče več in bolj redno branje Svetega Pisma, več molitve, reden obisk svete maše, razne oblike odpovedi, dobrih del… Možnosti je veliko in začnimo takoj, sicer bo velika noč prehitro prišla!

Ob petkih zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, ki ga imamo preko interneta. Molitev je ob 19.30, pripravljajo pa jo različne skupine iz naše župnije. Ta petek molitev pripravljajo odrasli skavti.

DOGODKI ČEZ TEDEN

Prihodnja nedelja bo 2. postna nedelja, goduje sv. Roman, opat. Ob 10.00 prenos svete maše po internetu – maša je brez ljudstva, po maši možnost za prejem svetega obhajila do 11.45.