Avtor: zudomzale Objavljeno: 27. 02. 2021

Vnesite vaš naslov

Na razpolago imate novo številko Družine, Ognjišče in še nekaj drugih revij. Tisti, ki jemljete tiskovine iz proste prodaje, ne pozabite tudi plačati, kar vzamete.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate v podporo župniji in nam duhovnikom.

Počitnic je konec, zato v tem tednu znova nadaljujemo z veroukom za vse skupine – še vedno na daljavo.

Glede obhajanja svetih maš nismo dobili nobenih novih navodil, zato ostajajo vse stvari urejene na tak način, kot smo jih imeli do sedaj: med tednom so maše z ljudstvom, ob nedeljah pa sveto mašo spremljate doma po internetu oz. radiu ali televiziji in nato pridete k svetemu obhajilu.

Po dolgem času bomo znova nadaljevali s svetimi mašami v Domu upokojencev Domžale, vendar bodo zaradi nevarnosti vnosa virusa v dom svete maše samo za prebivalce doma, brez prisotnosti zunanjih obiskovalcev. Tako bodo tudi naši bratje in sestre v Domu upokojencev znova lahko deležni svetega obhajila!

Ob petkih zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, ki ga imamo preko interneta. Molitev je ob 19.30, pripravljajo pa jo različne skupine iz naše župnije. Ta petek molitev pripravljajo družine otrok iz vrtca Dominik Savio Karitas Domžale.

DOGODKI ČEZ TEDEN

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k prejemu zakramenta svete spovedi in k pobožnosti prvega petka in prve sobote – ali tukaj v cerkvi ali to opravite sami doma. V petek dopoldan bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre po domovih, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni.

Prihodnja nedelja bo 3. postna nedelja, godujeta sv. Pepetua in Felicita, mučenki. Ob 10.00 prenos svete maše po internetu, po maši možnost za prejem svetega obhajila do 11.45.