Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 08. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo sodelovali pri lepem praznovanju Velikega Šmarna, ko smo praznovali tudi patrocinij naše župnijske cerkve. Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga pri ofru darovali za potrebe cerkve.

Nekdo si vneto prizadeva odpreti kovinsko blagajno zadaj pod korom (lahko si ogledate sledi vlamljanja v blagajno). Očitno bomo morali dati tudi notranjost cerkve pod video nadzor.

Samo še par prostih mest imamo za naše župnijsko romanje, ki ga bomo imeli prihodnjo soboto (4. septembra). Pot nas bo peljala na Dolenjsko, bolj podroben opis poti pa si lahko preberete zadaj na oglasni deski. Lepo vabljeni!

S koncem avgusta bomo v naši župniji začeli z novim mladinskim pevskim zborom. Mladi bodo prepevali enkrat mesečno ob nedeljah pri pol dvanajsti sveti maši, pred tem bodo pevske vaje. Glede vseh ostalih podrobnosti se bomo pogovorili na sestanku, ki bo v nedeljo, 29. avgusta, ob 19.00. Vsi mladi, ki radi pojete in imate radi dobro družbo, ste lepo povabljeni!

Pred nami je še zadnji teden počitnic. Verjamem, da so otroci že nestrpni in bi radi šli v šolo ter začeli z veroukom. Katehetsko pismo z vsemi potrebnimi informacijami bo izšlo prihodnjo nedeljo, že sedaj pa vas vabim, da bomo pred začetkom novega katehetskega leta še očistili veroučne prostore. Ponedeljek in torek (30. in 31. avgust) bosta temu namenjena, zato vas vabim, da si takrat rezervirate čas in da to hitro postorimo. Več nas bo, bolj luštno bo in hitreje bo opravljeno!

Prihodnja nedelja bo 22. navadna nedelja med letom, liturgično bomo obhajali praznik mučeništva Janeza Krstnika. Svete maše bodo po počitniškem nedeljskem razporedu.