Avtor: zudomzale Objavljeno: 29. 08. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in še nekaj drugih revij.

Med tiskovino najdete tudi katehetsko pismo ob začetku novega pastoralnega leta. V pismu najdete tudi urnik in vse ostale potrebne informacije glede verouka. V tem tednu bomo v ponedeljek in torek čistili prostore (dopoldne ob 9.00 in popoldne ob 15.00 oziroma kadar kdo more). Vabljeni vsi: starši, veroučenci, stari starši, pa tudi ostali, ki nimate otrok v veroučni šoli. Vpis k verouku bomo imeli potem v sredo, četrtek in v petek. Tudi prijavnice so na mizici za tiskovino.

V Župnijskem listu boste lahko preberete sporočilo, da nas bodo v ponedeljek, 6. septembra, obiskali sodelavci Radia Ognjišče. Kdor more, lepo vabljen na to srečanje, ki bo sicer sredi dneva (ob 14.00). Lepo pa tudi povabljeni, da podpremo delovanje katoliških medijev, saj smo v preteklih mesecih videli, kako pomembno vlogo opravljajo za naše duhovno življenje, ko nismo mogli v cerkev in smo ravno preko radia in televizije lahko bili pri svetih mašah ali spremljali druge duhovne programe.

V soboto gremo na župnijsko romanje. Odhod je zjutraj ob 7.00 izpred veroučnih učilnic. Vrnemo se v zgodnjih večernih urah.

V tem tednu so uradne ure v župnijski pisarni še po počitniškem urniku.

Danes zvečer (nedelja) ob 19.00 bo v veroučnih učilnicah prvo srečanje vseh, ki bi radi sodelovali pri novem mladinskem pevskem zboru. Mladi lepo vabljeni!

Petek in sobota sta prva v tednu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter k sveti spovedi. V petek dopoldne bova duhovnika obiskovala bolne in ostarele v naši župniji, zato v petek dopoldne ne bo uradnih ur v župnijski pisarni.

Prihodnja nedelja je 23. navadna nedelja med letom, imenovana tudi angelska nedelja. S sveto mašo ob 10.00 bomo začeli novo katehetsko leto. Vabljeni vsi veroučenci in starši, da z molitvijo in mašno daritvijo začnemo novo šolsko leto. Prihodnjo nedeljo bomo znova obhajali sveto mašo ob 11.30. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije. Iskrena hvala!