Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 10. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list ter še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga na žegnanjsko nedeljo pri ofru darovali za gospodarske potrebe župnije.

Vabljeni k tej molitvi rožnega venca pred vsako mašo tukaj v cerkvi ali posamezno ali v družini doma!

Zakonce jubilante vabimo k skupnemu praznovanju oz. zahvalni sveti maši, ki jo bomo imeli na zahvalno nedeljo v začetku novembra. Zaradi lažje organizacije prosimo za predhodno prijavo v župnišču.

V soboto cerkev čistijo starši in veroučenci 8. razreda veroučne šole. Razpored čiščenja cerkve je bil objavljen v katehetskem pismu v začetku leta. Starše lepo vabim, da bi vsak razred 1x v letu pomagal pri čiščenju cerkve. Najlepša hvala!

Še vedno vabimo mlade, ki bi bili pripravljeni prevzeti poslanstvo birmanskega animatorja naslednji generaciji birmancev. Ker je birmancev nekoliko več, bi rabili vsaj 8 animatorjev za 4 skupine. Če bi kdo od mladih lahko sodeloval, lepo povabljen!

Danes obhajamo 28. navadno nedeljo med letomsklep tedna za življenje. Radi se v molitvi spomnimo vseh nerojenih otrok, pa tudi družin, kjer bi se ti otroci morali roditi.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov starega ŽPS.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Mladi lepo vabljeni!

V petek zvečer ob 20.00 srečanje 1. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 29. navadna nedelja med letom.