Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 10. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine ter še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ste preteklo nedeljo darovali za gospodarske potrebe župnije.

Hvala tudi staršem, starim staršem in veroučencem 8. razreda, ki so tako hitro pospravili in očistili cerkev.

V mesecu oktobru na poseben način lepo vabljeni k molitvi rožnega venca pred vsako mašo tukaj v cerkvi ali posamezno ali v družini doma!

Mesec november se približuje, ko se bomo na zahvalno nedeljo skupaj z zakonci jubilanti zahvaljevali Bogu za vse prejete milosti preteklega leta ter za vsa leta skupnega zakonskega življenja. Zaradi lažje organizacije praznovanja vse jubilante prosimo za predhodno prijavo v župnišču.

Če je še kdo od mladih pripravljen sprejeti poslanstvo birmanskega animatorja naslednji generaciji birmancev, naj se javi g. župniku.

V torek zvečer po sveti maši bomo imeli znova srečanje v sklopu Večerov na Goričici. Korona nam je lansko leto prekrižala načrte, vendar bomo sedaj z verskim izobraževanjem odraslih nadaljevali. Srečanja vodi g. Andrej, letos bo rdeča nit pogovorov sv. Jožef, saj obhajamo leto svetega Jožefa. Vsi lepo vabljeni!

Danes obhajamo 29. navadno nedeljo med letom. Popoldne ob 16.00 bo v ljubljanski stolnici slovesna sveta maša ob začetku sinode. Papež Frančišek nas vabi k razmisleku in samorefleksiji o delovanju Cerkve. Prvi del sinodalnega dogajanja bo potekal po škofijah, sklep sinode pa bo leta 2023 v Rimu. Vabljeni, da tudi z molitvijo podpremo naše skupno iskanje poti Kristusove Cerkve v tretjem tisočletju!

V torek zvečer ob 19.30 v veroučnih učilnicah vabljeni na Večere na Goričici.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Mladi lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 30. navadna nedelja med letom – misijonska nedelja. Nabirka prihodnje nedelje bo namenjena za misijone.