Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 12. 2021

2. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Odmeve z Goričice.

Med tiskovino zadaj pod korom otroci prav tako še lahko dobijo adventne koledarje in sestavljanko, ki smo jo ta teden delili otrokom pri verouku. Če koga ni bilo ali ni dobil, lahko vzame.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za Karitas. Hvala tudi za vso podporo v obliki hrane, ki ste jo prinesli preteklo nedeljo in jo bomo razdelili med naše prosilce.

Hvala za vaš današnji dar, ki je namenjen za gospodarske potrebe župnije.

Vabljeni, da se vpišete na list zadaj na oglasni deski, kdor bi želel gostiti Marijin kip za en dan v adventnem času. Ker je letos manj interesa, bo po župniji romal samo en kip.

Zunaj pred cerkvijo vas pričakujejo naši skavti, ki vam bodo v nakup ponudili oglje, kadilo, koledarje in voščilnice za prihajajoče praznike. Višek denarja od prodanih izdelkov bomo namenili sestri Barbari v Ukrajini. Zaradi prepovedi strežbe pijače zaradi covida bomo imeli čaj pred cerkvijo samo še danes, potem pa nič več. Iščimo zato druge priložnosti za medsebojno povezovanje in sodelovanje v župniji.

Naročniki v župnišču že lahko dvignete zbirko Mohorjevih knjig za prihodnje leto.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS v novi sestavi.

V sredo praznujemo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Sveta maša bo ob 7.00 zjutraj, ob 10.00 ter zvečer ob 18.00. Lepo vabljeni, da skupaj počastimo nebeško mater Marijo.

V četrtek zvečer ob 20.00 adoracija pred Najsvetejšim, organiziran bo prenos preko interneta. Molitev boste lahko spremljali na Facebook strani naše župnije.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Tokrat bosta z nami gosta Jerneja in Jakob, ki sta se poleti odpravila peš na Camino. V sliki in besedi bosta predstavila svojo izkušnjo peš romanja v Santiago di Compostela. Mladi lepo vabljeni!

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja – gaudete – veselite se (nedelja veselja). Zato je tudi tretja svečka na adventnem venčku nekoliko svetlejše barve - roza.