Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 01. 2022

Nedelja Jezusovega krsta

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi letošnjega koledovanja. Sicer na nekoliko drugačen način, vendar smo vseeno zbrali 2.098 €. V imenu naših misijonarjev hvala vsem darovalcem in sodelavcem pri koledovanju!

Znova nadaljujemo z veroukom za vse skupine. Če kdo od otrok še ni prinesel škatlice z darom od adventne akcije za lačne otroke, naj to prinese ta teden k verouku, da bomo denar lahko oddali naprej v misijonsko pisarno.

V župnišču že pobiramo naročila za verski tisk za leto 2022. Prav tako lahko v župnišču že kupite 4. knjigo o Francu Berniku, dobili smo tudi že nekaj ovitkov, ki pripadajo zraven vseh štirih knjig. Vabljeni k nakupu!

V tem tednu bo maša v DUD iz torka prestavljena na četrtek ob isti uri. Žal je zaradi nevarnosti okužb sveta maša v domu namenjena samo prebivalcem doma, zunanji obiskovalci ne morete sodelovati zraven.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine in odraslih skavtov.

V soboto je srečanje članov ŽPS za naš arhidiakonat. Srečanje bo potekalo preko zooma, vendar se je potrebno predhodno prijaviti. Srečanje bo potekalo od 9.00 - 12.00 ure. Člane novega ŽPS vabimo na to srečanje, več informacij lahko dobijo pri g. župniku.

V soboto zjutraj čistijo cerkev veroučenci in starši 5. razreda veroučne šole. Dobimo se ob 8.00 pred cerkvijo. Hvala, ker tako skupaj skrbimo za čistost in urejenost naše župnijske cerkve.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev birmanskih skupin.

Prihodnja nedelja bo 2. nedelja med letom – nedelja verskega tiska.