Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 08. 2014

Oznanila 21. nedelja med letom

Na razpolago vam je nova številka Družine. Vzemite tudi Župnijski list ter zlasti za veroučence in njihove starše pomemben dodatek, kjer piše vse potrebno za novo veroučno leto. Ob tem najdete tudi vpisni kartonček. Kartončka sta dva različna: eden je za tiste, ki se prvič vpisujete k verouku, drugi pa je za tiste otroke, ki gredo v višji letnik veroučne šole. Malo pozornosti torej ne bo odveč! Vpis k verouku bomo imeli prvi teden v septembru.

Obnova centralnega ogrevanja: Nekaj stvari je napisanih že v Župnijskem listu, par stvari je potrebno dodati. Verjetno ste opazili, da smo odkopali vzhodno stran temeljev pri župnišču. Sanirali bomo temelje in izolirali steno, ob tem pa pripravili tudi vse potrebno za obnovo vodovodnega in električnega priključka. Imamo pa skoraj vsak teden kakšno »presenečenje«, ki ni ravno prijetno. Hvala vsem, ki finančno ali s prostovoljnim delom pomagate in podpirate vse skupaj. Tudi strop v kleti je že skoraj končan, še nekaj kvadratnih metrov ga je ostalo za očistit.

Čiščenje veroučnih učilnic: V tem tednu bi v sredo, četrtek in petek čistili veroučne prostore. Dobrodošli tako od srede do petka dopoldne ali popoldne – kadar kdo lahko. Naredili bi generalno čiščenje, da bodo potem prostori pripravljeni na začetek novega veroučnega leta.

V ponedeljek in torek ne bo uradnih ur v župnijski pisarni, ker bom ta dva dneva odsoten.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše in botre otrok, ki jih bomo krstili prihodnjo nedeljo.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje katehetov v pripravi na novo veroučno leto.

V soboto imamo farno romanje oz. izlet na Krk in Goli otok. Odhod je ob 4.30 izpred župnišča. S seboj imejte osebni dokument za prestop meje, nekaj hrvaških kun ter seveda primerno obleko. Na voljo je še 10 prostih mest. Prijave zbiramo do srede oz. do zapolnitve prostih mest. Če bi še kdo želel iti z nami, je torej lepo povabljen!

Prihodnjo nedeljo bo znova sveta maša tudi ob 11.30 uri.