Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 09. 2014

Oznanila 24. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago.

Dela v kleti se nadaljujejo. Mojstri se izmenjujejo, v tem tednu računamo, da začnemo z montažo sistema. Pripravili smo tudi že stransko zakristijo, da bomo lahko nato hitro povezali zadeve. Hvala vsem, ki fizično ali denarno pomagate pri celotni zadevi. Stara peč na olje je še vedno na razpolago; če bi jo kdo potreboval, naj se oglasi v župnišču.

V tem tednu imamo v času rednih ur verouka sveto spoved, razen za 1., 2. in 9. razred. Omenjeni razredi imajo redna srečanja po urniku.

Do srede je še čas za prijavo za vse tiste mlade, ki bi v soboto želeli poromati na vseslovensko srečanje mladih v Stično. Vabljeni tudi lanskoletni birmanci!

Lansko leto se je oblikovala skupina mamic z dojenčki, ki v svojo sredo vabijo nove mamice z dojenčki in tudi tiste, ki so še v veselem pričakovanju. Srečujejo se vsak četrtek ob 9.00 v zimski kapeli.

Poskusno začenjamo z veroučnimi uricami za predšolske otroke. »Urice za malčke« so namenjene otrokom, starejšim od 3. let. Srečanja bodo ob sobotah od 10.-12. ure, prvo srečanje bo v soboto, 27. septembra. Prijavite se lahko v župnišču ali pri gospe Marjeti Cerar.

Nastala je pobuda, da bi se oblikovali ženski večeri ali »večeri za žene«. Ti večeri bodo enkrat mesečno, vsak zadnji ponedeljek v mesecu ob 20.00 v zimski kapeli. Prvo srečanje bo 29. septembra. Več informacij lahko dobite pri Marjeti Cerar.

Zaradi velikega števila vpisanih v prvi razred veroučne šole, smo dali na razpolago še en termin: ob četrtkih ob 15.00. Imela jih bo Marjeta Cerar.

Danes (nedelja) ob 10.00 imamo redno jesensko srečanje bolnih in ostarelih.

V torek je ob 15.00 sveta maša v D.U.D..

V sredo zvečer ob 20.00 je srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer ob 19.00 je prva vaja mladinskega zbora AMEN. V svojo sredo vabijo nove pevce in instrumentaliste!

V petek zvečer ob 20.30 redno srečanje mladinske skupine.