Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 10. 2014

Oznanila 27. nedelja med letom

Včeraj (sobota, 4.10.2014) smo v ljubljanski nadškofiji dobili novega nadškofa. To je postal frančiškan, p. Stane Zore, ki je bil zadnja leta provincial vseh frančiškanov v Sloveniji. Novoimenovanega nadškofa vam priporočam v molitev, da bo pravi pastir po Kristusovem zgledu.

V branje vam priporočam novo številko Družine, Župnijski list, revijo Prijatelj. V Župnijskem listu najdete zapisane tudi datume srečanj za starše veroučencev posameznih razredov.

V kleti nadaljujemo z deli, do blagoslova bi radi naredili čim več. Hvala za vašo pomoč in vse spodbude.

Kot že rečeno, bomo imeli naslednjo nedeljo »žegnansko nedeljo« (namesto na današnjo). Pri vseh svetih mašah bo ofer – darovanje za potrebe obnove centralnega ogrevanja. Po končani sveti maši ob 11.30 bomo blagoslovili vsa narejena dela. Med nas bo prišel msgr. dr. Franci Šuštar, arhidiakon za našo dekanijo. Po končani sveti maši bo torej blagoslov, nato pa ste vsi lepo vabljeni na praznovanje župnijskega dne, kjer bo (če bo lepo vreme) najprej skupno kosilo, nato srečelov in tombola, člani družinske kateheze nam pripravljajo musical o sv. Frančišku. Lahko si boste ogledali tudi prenovljene kletne prostore. Naj ta dan postane za vse nas dan veselja ter medsebojnega druženja, predvsem pa zahvala Bogu za vsa opravljena dela. Se pa na vas obračam s prošnjo za dobitke za srečelov. Prinesete jih lahko v župnišče do petka zvečer.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše veroučencev 2. razreda.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov gospodarskega sveta

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje za starše veroučencev 8. razreda.

V petek zvečer ob 20.00 vse lepo vabljeni v halo Komunalnega centra na tradicionalni dobrodelni koncert, ki ga pripravlja naša župnijska Karitas. Karte za koncert lahko dobite tudi v župnišču.

V soboto zvečer pri večerni sveti maši sodelujejo naši skavti, ki tako začenjajo novo skavtsko leto.