Avtor: zudomzale Objavljeno: 26. 10. 2014

Oznanila 30. nedelja med letom

Nova številka Družine in Ognjišča vam je na razpolago. Vzemite v branje!

Danes ponoči smo zamenjali ure na zimski čas. Od sedaj naprej bodo večerne svete maše ob 18.00.

Otroci imajo v tem tednu jesenske počitnice, zato odpadejo vsa veroučna srečanja.

(nedelja dopoldne) Zunaj pred cerkvijo lahko kupite koledarje za leto 2015. Zbrana sredstva so namenjena za nakup opreme v mizarski delavnici, v kateri želijo zaposliti ljudi iz ulice.

V župnišču že lahko dobite Marijanske koledarje ter Družinske pratike za leto 2015.

Vse, ki še niste prišli urediti podatkov o grobovih na starem pokopališču, znova vabim, da se oglasite v župnišču in da uredimo zadeve.

Zakonce jubilante, ki se še niste prijavili za naše skupno praznovanje, vabim, da se v tem tednu prijavite, da nato lahko pripravimo vse potrebno.

Danes popoldan (nedelja) bo ob 17.00 v ljubljanski stolnici diakonsko posvečenje, ki ga bo med drugimi prejel tudi Gašper Mauko, ki je v tem letu pri nas na praksi. Vabljeni na posvečenje oz. da ga v njegovi hoji za Kristusom podpremo z molitvijo.

V ponedeljek zvečer ob 20.30 ima svoje srečanje skupina za žene.

V soboto praznujemo praznik VSEH SVETIH. Svete maše bodo dopoldne ob 8.00, 10.00 ter ob 11.30. Ob 14.00 bo prav tako sveta maša, po njej pa molitve za rajne na obeh pokopališčih. Zvečer ob 18.00 bomo v cerkvi molili vse štiri dele rožnega venca. Vabljeni, da ta dan ne postane zgolj dan obiskov pokopališč, ampak predvsem dan molitve.

Prihodnjo nedeljo obhajamo spomin vseh vernih rajnih, svete maše bodo po nedeljskem redu.