Avtor: zudomzale Objavljeno: 1. 11. 2014

Oznanila 31. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago.

Danes praznujemo praznik Vernih duš dan ali Spomin vseh vernih rajnih. Radi molimo za duše pokojnih, da nas bodo tudi one z veseljem sprejele medse v nebesih.

V tem tednu nadaljujemo z veroukom po ustaljenem urniku.

Ob zahvalni nedelji prosim vzgojiteljice vrtca Dominik Savio Karitas Domžale za okrasitev glavnega oltarja.

Močno upam, da bomo v tem tednu izvedli zagon centralne kurjave. Z enim od stikal smo imeli probleme in zato se je zagon celotnega sistema prestavil za 14 dni, a sedaj upamo na najboljše. Hvala vam za vašo podporo in današnjo finančno pomoč ob gospodarski nedelji oz. nabirki.

V soboto bo potekala akcija zbiranja starega papirja, ki jo organizirajo naši skavti. Zabojnik bo stal na parkirišču pri učilnicah. Sicer bodo skavti tudi sami hodili po hišah in pobirali papir, lahko pa ga pripeljete tudi sami. Če ga ima kdo več oz. nimate svojega prevoza, jih lahko pokličete in ga bodo prišli iskat. Številko najdete na majhnih lističih na mizici med tiskovino.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za enodnevni adventni oratorij.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

Petek je prvi v mesecu, zaradi obiska bolnih in ostarelih dopoldne ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. Vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote.

V petek zvečer imata svoje redno srečanje zakonska ter mladinska skupina.

V soboto dopoldan je v Zavodu sv. Stanislava izobraževanje za člane ŽPS. Srečanje se začne ob 9.00 in traja do 13.00. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je zahvalna nedelja, ko se bomo s sveto mašo in zahvalno pesmijo zahvalili Bogu za vse darove zemlje in delo naših rok. Tem zahvalam bomo pri sveti maši ob 10.00 pridružili še zakonce, ki v letošnjem letu praznujejo okrogli jubilej skupnega zakonskega življenja. Lepo vabljeni, da se tej zahvali vsi pridružimo!