Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 11. 2014

Oznanila 32. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago.

Danes praznujemo zahvalno nedeljo, ko se zahvaljujemo za vse prejete milosti v preteklem letu. Od sadov zemlje, vsega dela naših rok, vseh naših prizadevanja in lepih trenutkov… Prav je, da se Bogu zahvalimo za vse to. Ne pozabimo tudi na zahvalo drug drugemu, saj vsi skupaj sestavljamo eno družino božjih otrok in v pristnem medsebojnem prijateljstvo drug drugega podpirajmo ter si dajajmo veselja za naprej. Hvala tudi za vso vašo pomoč in podporo, ki smo je deležni v župnišču.

Hvala vsem darovalcem pridelkov in izdelkov, ki jih vidimo tukaj spredaj ter hvala vzgojiteljicam vrtca Dominik Savio Karitas Domžale za okrasitev.

Zadaj med tiskovino se nahajajo prijavnice za oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 29.11.. Otroci, vzemite in izpolnjene prijavnice čim prej prinesite nazaj. Zadnji dan za prijavo je sreda, 26.11.. Ostale informacije so napisane na prijavnici.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 imamo tajništvo ŽPS.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje katehetov.

V petek zvečer imata svoje redno srečanje mladinska skupina ter odrasli skavti.

V soboto zvečer po sveti maši vabljeni na predstavitev misijonske izkušnje naše animatorke Eve Križnik. Srečanje bo potekalo v veroučnih učilnicah.

Prihodnja nedelja je predzadnja v cerkvenem letu. Popoldne ob 15.00 bo v Mengšu srečanje odraslih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni!