Avtor: zudomzale Objavljeno: 30. 11. 2014

Oznanila 1. adventna nedelja

V novi številki Družine najdete poročilo o praznovanju zakoncev jubilantov iz naše župnije. Na razpolago vam je tudi nova številka Župnijskega lista. Vzemite v branje!

Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepi izpeljavi oratorijskega dne, ki smo ga imeli v soboto. 95 otrok, 25 animatorjev, odrasli skavti in ostali sodelavci – hvala vsem in se vidimo na postnem oratorijskem dnevu.

Kot župnik bi se rad zahvalil za vaš dar pretekle nedelje, ki ste ga namenili meni pri ofru. Hvala tudi za vse ostale oblike podpore in sodelovanja.

Hvala tudi vsem, ki danes prinašate nazaj vrečke s hrano za Karitas. Tudi nabirka današnje nedelje je namenjena Karitas. Naj vam Bog povrne vašo dobroto že na tem svetu, v večnosti pa z večnim življenjem!

Danes in prihodnjo nedeljo boste lahko po sveti maši zunaj kupili voščilnice, različne koledarje, oglje in kadilo za praznike. Izkupiček od prodaje bomo poslali s. Barbari v Ukrajino, zato se vam v njenem imenu iz srca zahvaljujem.

V tem tednu ste vsak večer lepo vabljeni k devetdnevnici pred praznikom Brezmadežne. V molitvi in s pesmijo se bomo pripravljali na njen praznik, vabljeni pa ste tudi, da jo v adventnem času za en dan gostite pod svojo streho. Plakat visi zadaj pod korom, nekaj prostora je še na njem.

V Župnijskem listu lahko preberete tudi o nadaljevanju tečaja kitare. Uvodno informativno srečanje za vse zainteresirane bo prihodnjo nedeljo zvečer ob 19.00.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje tajništva ŽPS; ob 20.30 ima svoje srečanje tudi skupina za žene.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje uredniškega odbora za Župnijski list.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje katehetov naše župnije.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

Petek je prvi v mesecu, dopoldne bova z diakonom obiskovala bolnike in ostarele iz naše župnije, zato dopoldne ne bo uradnih ur. Vsi lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter prejemu zakramentov.

V petek zvečer imata svoje redno srečanje mladinska in zakonska skupina.

V soboto popoldan ob 15.00 je sveta maša v DUD.

Nedelja bo prva v mesecu, gospodarska nedelja; vaš dar pri sveti maši bo namenjen za poplačilo dolgov pri obnovi centralnega ogrevanja.