Avtor: zudomzale Objavljeno: 27. 12. 2014

Oznanila nedelja družine

Na razpolago vam je še nekaj izvodov dvojne božične številke Družine, tudi januarska številka Ognjišča vas še čaka. Vzemite tudi novo številko Župnijskega lista!

V sredo je drugi sveti večer - silvestrovo. Zvečer ob 18.00 vsi lepo vabljeni k zahvalni sveti maši za letošnje leto. Ne pozabimo tudi na blagoslov naših domov v tem večeru!

V četrtek praznujemo praznik Marije, božje Matere – novo leto in svetovni dan miru. Svete maše bodo ob 8.00 in ob 10.00 dopoldne ter zvečer ob 18.00. Kot že vrsto let do sedaj, bomo tudi letos dopoldne po vseh svetih mašah imeli pred cerkvijo kuhano vino in čaj. Gospodinje prosim za kakšno pecivo in možakarje za pomoč pri postavljanju miz.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bova z diakonom obiskovala bolnike in ostarele. Uradnih ur zato dopoldne ne bo. Vsi lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote!

Sobota bo prva v mesecu. Ta dan in nato še v nedeljo popoldne nas bodo po domovih obiskovali koledniki. Kdor bi si izrecno želel, da ga koledniki obiščejo, naj se vpiše na list, ki visi zadaj na oglasni deski. Zraven napišite tudi vaš naslov in kontaktno telefonsko številko. Več o celotni zadevi si lahko preberete v Župnijskem listu.