Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 08. 2015

Oznanila 21. nedelja med letom

Na mizici za tisk vas čaka nova številka Družine in ostale revije.

Za župnijsko romanje v Porabje imamo še 4 prosta mesta. Če bi še kdo želel iti z nami, naj se čim prej oglasi v župnišču.

Ta teden bomo imeli v ponedeljek, torek in sredo generalno čiščenje učilnic pred začetkom novega veroučnega leta. Dopoldne začnemo ob 9.00, popoldne pa ob 15.00. Lahko pridete kadarkoli. Prinesite s seboj tudi razne pripomočke in čistila. Vsi, zlasti starši lepo vabljeni, da počistimo in pripravimo prostore za naše otroke za novo veroučno leto!

Če ima kdo od možakarjev čas in bi bil pripravljen pomagati, potem vas vabim, da prepleskamo stransko staro zakristijo. Z zidarskimi deli smo v njej zaključili, sedaj bi jo očistili in prebelili, da bo vsem, ki se trudijo s pospravljanjem naše cerkve, v večje veselje in zadovoljstvo stopiti vanjo (pa mogoče se še kdo okorajži in se pridruži ekipam pri čiščenju cerkve).

Preteklo nedeljo nas je pri svetih mašah nagovorila s. Barbara Peterlin in nam predstavila svoje delo v Ukrajini. Zadaj pod korom je mizica in škatla na njej, v katero lahko oddate svoj dar za pomoč ljudem, med katerimi delujejo sestre in ki nimajo niti najbolj osnovnih potrebščin za življenje. Hvala v imenu sestre Barbare in vseh, ki jim boste s svojim darom pomagali.

DOGODKI PRED NAMI

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje katehetov za prihodnje šolsko leto.

V soboto zjutraj ob 6.00 odhod romarjev proti Porabju. Avtobusa bosta stala na parkirišču pod cerkvijo, vrnemo se v poznih večernih urah.

Prihodnjo nedeljo bo znova sveta maša ob 11.30, ki je sedaj v poletnih mesecih nismo imeli. Lepo vabljeni!