Avtor: zudomzale Objavljeno: 30. 08. 2015

Oznanila 22. nedelja med letom

Na mizici za tisk vas čaka nova številka Družine, Ognjišče, Župnijski list in ostale revije. Predvsem starši in otroci, ne pozabite vzeti katehetskega pisma, v katerem najdete vse potrebne informacije glede vpisa v novo katehetsko leto (urnik vpisa, razpored skupin, cenik…).

Hvala vsem, ki ste v preteklem tednu prišli in pomagali očistiti veroučne učilnice. Udeležba pri čiščenju je bila letos precej manjša od lanskega leta, česar ne morem biti vesel. Hvala pa tistim, ki ste se odzvali vabilu!

V preteklem tednu smo se tudi lotili beljenja stranske zakristije. Glavnino dela smo že opravili, čakajo nas še finese in nato pospravljanje. Če ima kdo čas – lepo vabljen!

Hvala vam za dar, ki ste ga preteklo nedeljo dali v škatlo zadaj pod korom in ste ga namenili s. Barbari in poslanstvo sester v Ukrajini. Darovali ste 1964,72€, ki jih bom izročili s. Barbari. V njenem imenu in imenu vseh, ki bodo deležni vaše pomoči – iskrena hvala!

V tednu, ki je pred nami, bomo imeli vpisovanje k verouku. Ure vpisovanja si lahko ogledate zadaj na oglasni deski.

DOGODKI PRED NAMI

V sredo zvečer ob 19.30 srečanje uredniškega odbora za Župnijski list.

Petek je prvi v mesecu, dopoldne ne bo uradnih ur v župnijski pisarni, saj bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre. Vsi pa lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter prejemu zakramentov!

V petek zvečer ob 20.30 začne s svojimi rednimi srečanji zakonska skupina.

Prihodnjo nedeljo bomo praznovali katehetsko nedeljo in začetek novega pastoralnega leta. Ob koncu jutranje svete maše bodo dobili poslanstvo novi člani Župnijskega pastoralnega sveta, zato vse nove člane vabim k tej sveti maši (seznam članov je napisan v Župnijskem listu).

Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali naši letošnji katehisti, ob koncu maše pa bomo imeli še blagoslov šolskih torb, ki jih otroci ta dan prinesete s seboj k sveti maši. Tudi na tak način bomo prosili za blagoslov vašega prizadevanja v šoli in povsod drugod, da bi se v tem letu čim več naučili in se dobro pripravili za življenje!

V nedeljo ob 13.30 izlet za otroke iz zbora Sončni žarek, iz Družinske kateheze in ministrante! Zaradi lažje organizacije prosim, da se vsak iz skupine prijavi pri svojem voditelju.