Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 09. 2015

Oznanila 23. nedelja med letom

Na mizici za tisk vas čaka nova številka Družine in ostale revije. Izšla je tudi nova številka Odmevov z Goričice, kjer si lahko preberete marsikaj zanimivega o dogajanju v župniji v poletnem času.

V tem tednu je še čas za vpis otrok v veroučno šolo (velja za vse razrede). Vpis je možen v času uradnih ur (ponedeljek in petek od 8.00-10.00 in od 17.00-18.45.) Prosim, da se držite ur, predvsem pa, da pohitite in ne čakate do zadnjega trenutka. Tudi iz višjih letnikov se še niso vsi vpisali. Sicer pa v tem tednu že začenjamo z rednimi srečanji po urniku, ki je bil objavljen v katehetskem pismu preteklo nedeljo.

V soboto je na Brezjah molitveni dan za nove duhovne poklice. Če bi kdo želel iti z avtobusom, ki ga pripravljamo na ravni dekanije, naj se čim prej prijavi. Prijave zbiramo do srede zvečer, prispevek je 10€/osebo.

Prihodnjo nedeljo bo sveta maša ob 10.00 na poseben način namenjena našim starejšim in bolnim bratom in sestram. Pred sveto mašo bo priložnost za sveto spoved, med sveto mašo bomo podelili zakrament bolniškega maziljenja, po sveti maši pa bomo imeli še družabni del srečanja. Vse vas prosim za pomoč: najprej, da vsem, ki bi želeli biti z nami, omogočimo prihod v cerkev. Tudi bi potrebovali še kakšnega prostovoljca, da bi pomagal pri prevozu ali pri strežbi. Prosimo tudi za pecivo, ki ga lahko prinesete v veroučne učilnice v nedeljo med 8.00 in 9.30.. Iskrena hvala!

Prihodnjo nedeljo bodo med nami prostovoljci iz Vincencijeve zveze dobrote in bodo prodajali koledarje za prihodnje leto.

DOGODKI PRED NAMI

Danes popoldan (nedelja) ob 13.30 izlet za ministrante, člane Otroškega pevskega zbora in Družinske kateheze.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

V torek praznujemo praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Svete maše bodo ob 7.00, ob 10.00 ter zvečer ob 19.00. Ob 15.00 je sv. maša tudi v DUD. Lepo vabljeni, da skupaj počastimo praznik rojstva nebeške matere Marije.

V petek popoldne ob 15.00 prvo srečanje za ministrante!

V petek zvečer ob 20.00 začnemo z rednimi srečanji mladinske skupine. Mladi, zlasti lanskoletni birmanci, lepo vabljeni! Hkrati ste mladi tudi vabljeni, da se čim prej prijavite na vseslovensko srečanje mladih v Stični (sobota, 19.9.), da bomo lahko organizirali prevoz.