Avtor: zudomzale Objavljeno: 5. 10. 2015

Vnesite vaš naslov

Na razpolago imate novo številko Družine, Odmeve z Goričice, revijo Prijatelj, Salezijanski vestnik in ostale stvari.

Iskrena hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo s svojim darom podprli delovanje našega vrtca Dominik Savio Karitas Domžale. Bog vam povrni!

Hvala tudi vsem, ki ste v četrtek sodelovali in pomagali pri celodnevnem češčenju Svetega Rešnjega telesa! Naj vas Bog bogato blagoslavlja!

Vabljeni k vsakodnevni molitvi rožnega venca vsak dan pol ure pred sveto mašo.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 se začne priprava odraslih na prejem zakramentov – katehumenat. Za našo dekanijo bomo imeli to pripravo v župniji Moravče.

DOGODKI PRED NAMI

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše 2. razreda. Starši prvoobhajancev, lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje za starše veroučencev 3.-7. razreda veroučne šole.

V soboto zjutraj ob 8.00 čiščenje cerkve pred slovesnostjo svete birme. Starši in botri, lepo vabljeni.

V petek zvečer bi morali začeti devetdnevnico pred sveto birmo. Z nekaterimi birmanci bomo odšli na skupni vikend. Birmance in njihove družine priporočam v molitev, da se bodo dobro pripravili na trenutek potrditve v veri!

V petek zvečer ob 20.00 ima redno srečanje mladinska skupina. Istočasno imajo svoje prvo srečanje v tem letu tudi odrasli skavti.

V soboto je v Zavodu sv. Stanislava v Šentvidu škofijsko srečanje članov Župnijskih pastoralnih svetov. Srečanje se začne ob 9.00 in bo trajalo nekje do 13.00. Člani ŽPS lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo bo med nami misijonarka s. Polona Švigelj OSU, ki deluje v Senegalu. Zaradi slovesnosti svete birme čez 14 dni bomo praznovanje misijonske nedelje obhajali en teden prej. Tudi nabirka prihodnje nedelje bo namenjena našim misijonarjem.

Prihodnjo nedeljo bomo v naši župniji izvedli svetopisemski maraton. Pred vsemi svetimi mašami bomo brali Sveto pismo. Vsi, ki bi bili pripravljeni sodelovati pri branju božje besede, ste povabljeni, da se vpišete na seznam zadaj na oglasni deski.

V nedeljo pri večerni sveti maši sodelujejo naši mladi skavti, ki bodo s to sveto mašo začeli novo skavtsko leto.