Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 10. 2015

Oznanila 28. nedelja med letom

Nova številka Družine, Župnijski list in ostale revije so vam na razpolago.

Hvala vam za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali pri ofru za potrebe naše cerkve. Z veseljem lahko povemo, da smo sedaj vse obveznosti za nazaj poravnali in da lahko svobodno razmišljamo za naprej. Ko bomo nabrali dovolj denarja, gremo pa znova v akcijo!

Za našo župnijo je današnja nedelja hkrati misijonska nedelja in nedelja branja Svetega Pisma. Hvala s. Poloni Švigelj, ki nas je nagovorila pri svetih mašah in nas spodbudila k odprtosti naših src in pomoči drugim ljudem. Tudi nabirka današnje nedelje gre za misijone! Naj nam tudi branje Božje besede pomaga pri naši odprtosti do drugih!

Teden, ki je pred nami, bo zaznamovan predvsem z birmansko devetdnevnico in pripravo na nedeljsko slovesnost svete birme. Podprimo z molitvijo, žrtvami in dobrimi deli naše birmance in njihove družine, da se bodo na ta praznik dobro pripravili. Devetdnevnico bomo imeli vsak večer pri večerni sveti maši ob 19.00. Tudi starši in botri lepo vabljeni, da se nam vsak večer pridružite!

V tem tednu bodo otroci pri verouku dobili prijavnice za duhovni vikend, ki ga bomo imeli sredi novembra. Vse ostale informacije bodo otroci dobili pri verouku.

Vabljeni k vsakodnevni molitvi rožnega venca vsak dan pol ure pred sveto mašo.

DOGODKI PRED NAMI

Danes (nedelja) zvečer pri večerni sveti maši začetek novega skavtskega leta, sodelujejo naši domžalski skavti in skavtinje!

V četrtek zvečer ob 18.00 srečanje birmancev s škofom Jamnikom, ki je naš letošnji birmovalec. Škofova želja je, da ste na tem srečanju prisotni tudi starši in botri (botri kolikor je pač mogoče), zato vsi lepo vabljeni. Srečanje bo v cerkvi.

V petek zvečer ob 20.00 ima redno srečanje mladinska skupina.

Prihodnjo nedeljo bomo v naši župniji praznovali slovesnost svete birme! Pri sveti maši ob 10.00 bo 41 mladih prejelo zakrament potrditve v veri. Prednje klopi bodo rezervirane za birmance, njihove botre in starše. Svete maše ob 11.30 to nedeljo ne bo.