Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 10. 2015

Oznanila 29. nedelja med letom

Nova številka Družine in ostale revije so vam na razpolago za branje.

Današnja nedelja je za našo župnijo še posebej slovesna, bodo/je pri sveti maši ob 10.00 42 birmancev in birmank prejelo zakrament svete birme. Hvala vsem, ki ste jih podpirali na poti do zakramenta potrditve v veri. Pomoč in oporo bodo potrebovali še naprej! Hvala tudi vsem staršem in ostalim, ki ste očistili cerkev in njeno okolico, postavili mlaje in naredili vse ostalo, kar je bilo še potrebno.

Hvala za vaš dar pretekle nedelje, ki ste ga darovali za misijone. Darovali ste 1745,22 €, 15 hrvaških kun, 0.50 bosanske marke, 72 slovenskih tolarjev in 50 jugoslovanskih dinarjev. V imenu naših misijonarjev iskrena hvala!

Hvala vsem, ki ste sodelovali pri branju Svetega pisma preteklo nedeljo! Naj bo knjiga vseh knjig čim večkrat v naših rokah!

Tisti, ki se niste mogli udeležiti srečanja s Pedrom Opeka v Stožicah, ste vabljeni, da si srečanje z njim ogledate na televiziji. Posnetek bodo predvajali danes (nedelja) zvečer ob 20.30 na 1. programu RTV Slovenija.

V noči iz sobote na nedeljo bomo premaknili ure. S tem se spreminja tudi ura večerne svete maše. Od prihodnje nedelje naprej bo nedeljska in med tednom večerna sveta maša ob 18.00.

Vse, ki boste v teh dneh urejali grobove na pokopališču, prosim, da ločujete odpadke in jih odlagate v zabojnike, da potem smetarji lahko odpeljejo.

DOGODKI PRED NAMI

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu oktobru.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer ob 20.00 ima redno srečanje mladinska skupina.