Avtor: zudomzale Objavljeno: 26. 10. 2015

Oznanila 30. nedelja med letom

Nova številka Družine, Župnijskega lista in ostalih revij so vam na razpolago za branje.

Danes ponoči smo premaknili ure. S tem se spreminja tudi ura večerne svete maše. Od današnje nedelje naprej bo nedeljska in med tednom večerna sveta maša ob 18.00. Nekoliko se skrajšajo tudi uradne ure v župnijski pisarni (do večerne svete maše).

Že danes lahko zunaj pred cerkvijo kupite karte za tradicionalni koncert župnijske Karitas, ki bo v petek, 6. novembra 2015, ob 20.00 v hali Komunalnega centra. Karte bodo prodajali tudi prihodnjo nedeljo. Več pa si lahko preberete v novi številki Župnijskega lista.

Komaj smo imeli sveto birmo, že se začenja priprava za novo generacijo. Mladi, ki bi bili pripravljeni biti birmanski animatorji prihodnji generaciji birmancev, lepo vabljeni, da se dobimo v ponedeljek zvečer ob 19.00 v župnišču. Ker je prihodnja generacija birmancev precej močnejša, potrebujemo tudi nekaj več animatorjev, zato res lepo vabljeni. Spodnja starostna meja je 2. letnik srednje šole.

DOGODKI PRED NAMI

V tem tednu imajo otroci šolske počitnice, zato tudi verouka v tem tednu nimamo.

V petek bo cel dan priložnost za sveto spoved. Spovedovanje bo od jutranje do večerne svete maše, na razpolago bodo tudi tuji spovedniki. Vabljeni, da pred prazniki očistimo svoje duše naših grehov in napak.

V nedeljo praznujemo praznik Vseh svetih. Dopoldne bodo svete maše po nedeljskem razporedu, nato bo sveta maša še ob 14.00 popoldan, sledile bodo molitve za rajne na pokopališčih (najprej na zgornjem, nato še na spodnjem). Zvečer ob 18.00 lepo vabljeni k molitvi rožnega venca. Večerne svete maše ta dan ne bo!