Avtor: zudomzale Objavljeno: 1. 11. 2015

Oznanila Vsi sveti

Nova številka Družine, Odmevov z Goričice in ostalih revij so vam na razpolago za branje.

Vse, ki še niste uredili oz. obnovili podatkov za svoje grobove na zgornjem pokopališču, vabim, da se oglasite in da uredimo vse potrebno.

Hvala vsem, ki ste na današnjo prvo nedeljo v mesecu darovali svoj dar za gospodarske potrebe naše župnije.

V petek zvečer ob 20.00 bo v hali Komunalnega centra v Domžalah tradicionalni dobrodelni koncert, ki ga pripravlja naša župnijska Karitas. Vstopnice lahko dobite tudi v župnijski pisarni. Vsi lepo vabljeni, da s svojim obiskom podprete delovanje naše Karitas.

Znova začenjamo verouk po ustaljenem urniku. Otroci so že pred prazniki dobili prijavnice za duhovni vikend, ki bo od 20.-22.11. pri sv. Mohorju nad Moravčami. Vsi zainteresirani veroučenci naj k verouku čim prej prinesejo izpolnjene prijavnice.

Slovenska in Škofijska Karitas nas vabita in prosita za pomoč. Na eni strani prosijo za materialno pomoč pri oskrbi beguncev (spisek najbolj potrebnih stvari lahko dobite na lističih zadaj med tiskovino, kjer je zapisana tudi urnik, kdaj lahko oddate zadeve in kje), na drugi strani nas prosijo za pomoč pri lajšanju raznih stisk in težav naših domačih ljudi. Zgibanke in položnice prav tako najdete zadaj med tiskovino.

DOGODKI PRED NAMI

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje katehetov naše župnije.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje za animatorje adventnega oratorijskega dne, ki ga bomo imeli konec meseca novembra. Mladi, lepo vabljeni!

V petek zvečer ob 19.00 srečanje mladinske skupine ODPADE, lahko pa gremo skupaj na koncert Karitas.

V soboto dopoldne imajo skavti zbiralno akcijo starega papirja. Zabojnik bo stal na parkirišču pri učilnicah. Papir lahko pripeljete sami ali jih pokličete in pridejo iskat. Številko najdete v župnijskem listu, na izročkih med verskim tiskom in na spletni strani domžalskih skavtov.

Prihodnja nedelja je zahvalna nedelja, ko se bomo vsi skupaj zahvalili za sadove zemlje in dela naših rok. Pri vseh svetih mašah bomo zapeli tudi zahvalno pesem. Posebej slovesna pa bo v nedeljo sveta maša ob 10.00, ko bodo med nami naši letošnji zakonci jubilanti. Skupaj z njimi se bomo zahvalili za vsa leta skupnega življenja. Vsi, ki letos praznujete okrogli jubilej zakonskega življenja, lepo vabljeni, da se nam pridružite. Čas za prijavo je do srede zvečer.