Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 11. 2015

Oznanila 32. nedelja med letom

Nova številka Družine, Župnijskega lista, Salezijanskega vestnika in ostalih revij vam je na razpolago za branje.

Danes praznujemo zahvalno nedeljo, ko se Bogu zahvaljujemo za vse sadove zemlje, delo naših rok in vse, kar smo v tem letu prejeli od Boga. Bogu smo hvaležni tudi za naše zakonce jubilante, ki nam kažejo pot zakonske zvestobe skozi leta njihovega skupnega življenja. Rad bi se zahvalil tudi v imenu duhovnikov naše župnije za vso vašo podporo, ki smo jo deležni pri svojem delovanju med vami, za vso duhovno in materialno pomoč, s katero nas podpirate. Hvala tudi za vsa iskrena prijateljstva in odprtost, s katero nas sprejemate.

Najlepša hvala vsem, ki ste kakorkoli pomagali in sodelovali pri dobrodelnem koncertu naše župnijske Karitas. Zbrana sredstva bomo porabili za lajšanje stisk naših prosilcev, ki jih je vedno več. Hvala za vso vašo pomoč tudi preko leta in se priporočamo še za naprej!

Še v tem tednu zbiramo prijavnice za duhovni vikend za veroučence od 3.-7. razreda. Kdor bi rad šel, naj se čim prej prijavi!

Bodo pa v tem tednu otroci pri verouku dobili prijavnice za enodnevni adventni oratorij, ki ga bomo imeli v soboto, 28.11.. Zadnji rok za oddajo prijavnice je sreda, 25.11.. Otroci lepo vabljeni!

DOGODKI PRED NAMI

V ponedeljek zvečer takoj po sveti maši srečanje tajništva ŽPS. Zvečer ob 19.00 prvo srečanje Večerov na Goričici. G. Andrej bo v tem letu sistematično razlagal svete zakramente. Lepo vabljeni, da tudi odrasli poglobimo svoje versko znanje.

V torek zvečer ob 20.00 (in ne ob 19.00, kot so otroci dobili informacijo pri verouku) srečanje za starše veroučencev 8. razreda. Pridite, da se pogovorimo o pripravi nove generacije birmancev.

V petek zvečer bodo pri večerni sveti maši sodelovali naši skavti. Ob 19.00 ima svoje redno srečanje mladinska skupina. Svoje redno srečanje ob 20.00 imajo tudi odrasli skavti.

Prihodnja nedelja je 33. navadna nedelja, začetek tedna zaporov.