Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 11. 2015

Oznanila Kristus kralj

Nova številka Družine, Ognjišča in Župnijskega lista vam je na razpolago za branje.

V tem tednu začenjamo novo sezono birmanskih skupin.

Do srede je še možnost za prijavo na adventni oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto. Ne čakajte s prijavo do zadnjega trenutka.

Z današnjo nedeljo vstopamo v teden Karitas. Več o njem si lahko preberete v Župnijskem listu. Pri izhodu iz cerkve vam bodo danes delili vrečke za hrano, ki jih lahko prinesete nazaj prihodnjo nedeljo. Iskrena hvala, da tudi na tak način pomagate naši Župnijski Karitas pri njihovem delovanju. Tudi nabirka prihodnje nedelje bo namenjena za Karitas. V sredo zvečer bo v Celju tudi dobrodelni koncert Klic dobrote in vabljeni ste, da ga spremljate in po svojih močeh podprete.

Danes (nedelja) in prihodnjo nedeljo vam bodo po sveti maši zunaj pred cerkvijo v nakup ponudili adventne venčke.

DOGODKI PRED NAMI

V ponedeljek zvečer takoj po maši srečanje birmanskih animatorjev.

V torek zvečer ob 17.00 srečanje skupine Svetilnik. Zvečer ob 19.00 priprava za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu novembru.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za sobotni oratorij. Mlade vabim in prosim za udeležbo.

V četrtek zvečer ima svoje redno srečanje študentska skupina.

V petek zvečer ob 20.00 ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

V soboto imamo adventni oratorijski dan. Program začnemo zjutraj ob 9.00 ter zaključimo ob 14.00. Zberemo se v cerkvi. Otroci, prinesite s seboj vsaj nekaj materiala za izdelavo adventnega venčka.

Prihodnja nedelja je 1. adventna nedelja. Pri vseh svetih mašah bomo blagoslovili adventne venčke. Vrečke s hrano, ki jo boste takrat prinesli, boste lahko odložili v stransko kapelo. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Popoldne ob 15.00 bo v župnijski cerkvi na Viru revija odraslih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit.