Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 09. 2016

Oznanila 24. nedelja med letom

V branje lahko vzamete novo številko Družine. V novem Župnijskem listu lahko preberete nekaj več o novem veroučnem letu in o gospodarskih vprašanjih naše župnije.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

Kot lahko vidite, smo v tem tednu dali v obnovo vitraže spredaj v prezbiteriju. Obljubili so nam, da jih dobimo nazaj do konca meseca, da bomo za dan celodnevnega češčenja, žegnanjsko nedeljo in sveto birmo že imeli vse urejeno.

Do ponedeljka, 12.9., je še čas za prijavo na sobotno romanje mladih v Stično. Če bi še kdo od mladih želel iti z dekanijskim avtobusom, naj se čim prej zglasi pri g. župniku.

V tem tednu začnemo z rednimi urami verouka po urniku, kot je bilo objavljeno. Izjema je otroški pevski zbor »Sončni žarek«, ki bo zaradi obveznosti zborovodkinje začel en teden kasneje. Vsi skupaj lepo vabljeni, da to leto poglobimo svoj odnos do župnije in naše sodelovanje v njej.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje staršev letošnjih birmancev. Pridite, da se dogovorimo vse potrebno glede slovesnosti svete birme v oktobru!

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine. Zlasti lepo vabljeni lanskoletni birmanci ter seveda tudi vsi ostali!

Prihodnja nedelja je nedelja svetniških kandidatov, pri nas pa bomo imeli redno jesensko srečanje bolnikov, invalidov in ostarelih naše župnije. Pri sveti maši ob 10.00 bomo podelili tudi zakrament bolniškega maziljenja. Po sveti maši bi za vse ostarele, bolnike in invalide radi pripravili manjšo pogostitev v veroučnih učilnicah. Prosimo za pomoč pri pogostitvi (pecivo) in pri sami izvedbi srečanja (vsaka pridna roka prav pride). Če bi kdo od ostarelih rad prišel, pa ne more zaradi prevoza – sporočite v župnišče in bomo pomagali.