Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 09. 2016

Oznanila 25. nedelja med letom

Na razpolago imate novo številko Družine, vzemite v branje.

Obnovitvena dela vitražev se nadaljujejo, nekaj so nam že pripeljali nazaj, nekaj bodo v prihodnjih dneh, odpeljali pa bodo še tista dva v zakristiji, da bomo potem imeli obnovljena vsa okna. Hvala za vašo podporo!

Od ponedeljka naprej zbiramo prijave za dekanijsko svetoletno romanje na Sveto Goro, ki ga bomo imeli v soboto, 15.10.. Cena romanja je za odrasle 20€, za osnovnošolsko mladino 10€, za predšolske otroke brezplačno. V ceno je vštet prevoz in kosilo na Sveti Gori. Natančnejši program si boste lahko prebrali v prihodnji številki Župnijskega lista. Vabljeni, da si tisto soboto vzamete čas in da skupaj poromamo k Mariji na Sveto Goro!

Tradicionalni dobrodelni koncert naše Župnijske Karitas, ki je bil napovedan za konec tega meseca, je zaradi zasedenosti športne dvorane prestavljen. Ko bomo imeli dokončno potrjen nov datum, vas bomo o tem tudi obvestili.

Otroci imajo v tem tednu v času verouka sveto spoved, razen 1., 2. in 9. razred. S temi razredi se dobimo v času rednih ur.

Danes (nedelja) imamo v župniji pri sveti maši ob 10.00 srečanje ostarelih in bolnih. Hvala vsem, ki nam pomagate pri izvedbi tega srečanja, kot tudi hvala vsem, ki doma ali kje drugje lajšate tegobe starosti ali bolezni.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu septembru.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov župnijskega pastoralnega sveta.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Zlasti lepo vabljeni lanskoletni birmanci ter vsi ostali mladi!

V soboto goduje blaženi Anton Martin Slomšek. Počastimo njegov god z obiskom svete maše in s hvaležnostjo v srcu za zgled njegovega predanega služenja Bogu in slovenskemu narodu.

Prihodnja nedelja je 26. navadna nedelja med letom, Slomškova nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli sveti krst. To nedeljo bodo med nami tudi otroci iz vrtca Dominik Savio Karitas Domžale, ki bodo sodelovali pri sveti maši ob 10.00. Po maši bodo imeli zunaj pred cerkvijo še priložnostno tržnico. Z nakupom njihovih izdelkov boste lahko podprli delovanje vrtca. V ta namen bo že od sobote zvečer zadaj pod korom škatla, kamor boste lahko dali svoj dar z namenom omogočanja in podpiranja uresničevanja poslanstva našega katoliškega vrtca.