Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 10. 2016

Oznanila 28. nedelja med letom

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Hvala vam za vaš dar, ki ste ga na preteklo žegnanjsko nedeljo darovali za potrebe naše cerkve. Tudi za vse odzive na predlagano ureditev trga med cerkvijo in župniščem, kot lahko vidite zadaj na panoju, se vam iskreno zahvaljujem.

Danes (nedelja) je za našo župnijo velik praznik, saj obhajamo slovesnost svete birme. Po rokah gospoda nadškofa Stanislava Zoreta so mladi devetošolci prejeli zakrament svete birme, ob tem pa smo blagoslovili še obnovljene vitraže v cerkvi. Hvala vsem, ki ste pomagali narediti celotno slovesnost lepo in doživeto, hvala tudi staršem za vašo skrb in prizadevanje za lepo cerkev in njeno okolico.

Vabljeni k redni vsakodnevni molitvi rožnega venca v tem mesecu!

Za sobotno romanje na Sveto Goro je en avtobus poln. Če bi še kdo želel iti z nami, se lahko prijavi, se bomo priključili sosednjim župnijam.

Zaradi slovesnosti svete birme danes (nedelja) odpade sveta maša ob 11.30.

V ponedeljek zvečer takoj po maši srečanje članov tajništva ŽPS.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine.

V soboto imam dekanijsko svetoletno romanje na Sveto Goro. Odhod avtobusa je ob 7.45 izpred učilnic. Vrnemo se v večernih urah.

Prihodnja nedelja je 29. navadna nedelja med letom. Med nami bodo prostovoljci Vincencijeve zveze dobrote, ki bodo prodajali koledarje za prihodnje leto. Na ta način zbirajo sredstva za pomoč ljudem, ki se težje integrirajo v družbo.

Prihodnjo nedeljo boste imeli po vseh svetih mašah tudi možnost kupiti karte/vstopnice za dobrodelni koncert naše župnijske Karitas, ki ga bomo imeli v četrtek, 20.10., zvečer ob 20.00. Lepo vabljeni, da tudi na tak način podpremo delovanje naše Karitas. Ob 25. letnici njenega delovanja se zahvaljujem vsem, ki ste/so skozi njeno zgodovino pomagali lajšati stiske in težave mnogim ljudem.