Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 10. 2016

Oznanila 29. nedelja med letom

Na razpolago imate novo številko Družine ter preostale revije. Vzemite v branje!

Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepemu praznovanju slovesnosti svete birme preteklo nedeljo!

Po maši boste lahko zunaj pred cerkvijo kupili karte za koncert naše Župnijske Karitas, ki ga bomo imeli v četrtek, 20.10, zvečer ob 20.00 v hali Komunalnega centra Domžale. Častne pokrovitelja sta g. nadškof Stanislav Zore in Občina Domžale. Lepo vabljeni, da tudi z obiskom koncerta podpremo delovanje naše Karitas. Karta lahko kupite tudi v pisarni župnijskega urada.

Danes so med nami prostovoljci Vincencijeve zveze dobrote, ki nam v nakup ponujajo njihov koledar za prihodnje leto. Na tak način zbirajo sredstva za svoje delovanje.

V hiši na Stobovski ulici bi Slovenska Karitas rada začela program pomoči ljudem z Aspergerjevim sindromom. Vse, ki vas zanima, kakšen program bo to, katerim osebam bo namenjen, kako bo program potekal,… vabim na srečanje z izvajalci programa v ponedeljek zvečer ob 20.00 v veroučne prostore.

Vabljeni k redni vsakodnevni molitvi rožnega venca v tem mesecu!

Vse pare, ki letos praznujete okrogli jubilej zakonskega življenja, vabim, da se prijavite na naše skupno praznovanje, ki ga bomo imeli v nedeljo, 13.11., pri sveti maši ob 10.00. Prijavite se v župnišču, da bomo lahko organizirali vse potrebno tudi za pogostitev po sveti maši.

V ponedeljek, 17.10., se bo zvečer ob 20.00 v župniji Vir začel katehumenat priprava odraslih na prejem zakramentov svetega krsta, birme in obhajila. Če poznate koga od odraslih, ki bi rad prejel te zakramente, mu to sporočite oz. ga povabite na to srečanje. Pripravo bo vodil župnik iz Vira.

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 dobrodelni koncert Župnijske Karitas v hali Komunalnega centra.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je 30. navadna nedelja med letom, misijonska nedelja. Pri dopoldanskih svetih mašah bosta z nami zakonca Mari in Tomaž Porenta, ki sta bila skupaj v misijonu v Malaviju. V pričevanju nam bosta predstavila svojo izkušnjo življenja in dela v misijonih. Nabirka prihodnje nedelje je namenjena za misijone.