Avtor: zudomzale Objavljeno: 29. 10. 2016

Oznanila 31. nedelja med letom

Na mizici za tisk vas čaka nova dvojna številka Družine, novembrska številka revije Ognjišče ter še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Danes ponoči smo prestavili ure na zimski čas, zato se spreminjajo tudi ure večernih svetih maš. Od sedaj naprej bodo večerne maše tako ob nedeljah kot med tednom ob 18.00. Uradne ure v župnijski pisarni se v popoldanskem času skrajšajo za eno uro (do 17.45).

Hvala vsem, ki ste pomagali pri pospravljanju listja v tem tednu.

Znova vabim letošnje zakonske pare jubilante, da se nam pridružite pri našem skupnem praznovanju v nedeljo, 13. novembra. Prijavite se v župnišču.

Hvala vam za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili našim misijonarjem.

V tem tednu imajo otroci šolske in veroučne počitnice.

Danes (nedelja) popoldan ob 15.00 smo vsi lepo povabljeni v sosednjo župnijo Ihan, kjer bodo imeli diakonsko posvečenje. Vsi skupaj radi molimo za nove duhovne poklice in stanovitnost že poklicanih!

V ponedeljek dopoldne ne bo uradnih ur, ker bom župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih (namesto na prvi petek). Gospod Andrej bo bolnike obiskoval v petek.

V torek praznujemo praznik Vseh svetih. Svete maše bodo ob 8.00, 10.00, ob 11.30 ter popoldne ob 14.00. Sledile bodo še molitve na pokopališčih – najprej na zgodnjem, nato še na spodnjem pokopališču. Zvečer ob 18.00 vabljeni k molitvi rožnega venca tukaj v cerkvi ali da ga molite doma. Večerne svete maše ta dan ne bo. Naj v teh dneh ne bo naša pozornost usmerjena le na urejenost in okrašenost grobov, pač pa tudi na molitev za naše pokojne brate in sestre!

V sredo se spominjamo vseh vernih rajnih. Svete maše bodo po delavniškem razporedu. Popoldne ob 15.00 bo sveta maša tudi v Domu upokojencev Domžale.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote. V petek dopoldne odpadejo uradne ure zaradi obiska bolnikov in ostarelih.

Prihodnja nedelja je 32. navadna nedelja med letom – zahvalna nedelja. Z zahvalno pesmijo se bomo pri vseh svetih mašah zahvalili Bogu za vse prejete darove tega leta. Hvala tudi za vaš dar, ki ga boste na prvo nedeljo v mesecu namenili za gospodarske potrebe naše župnije.