Avtor: zudomzale Objavljeno: 16. 11. 2016

Oznanila 33. nedelja med letom

Nova številka Družine ter nekaj drugih revij vam je na razpolago za branje.

Zadaj na mizici za tisk že najdete tudi prijavnice za enodnevni oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 26.11.. Prijave zbiramo do srede, 23.11..

V tem vikendu je z nami Janko Potisek, bogoslovec 3. letnika bogoslovja. Bogoslovci imajo dvakrat letno vikend prakso po župnijah, kjer spoznavajo delo na župniji in nabirajo izkušnje za svoje prihodnje poslanstvo. Upamo, da se med nami dobro počuti in mu bodo nove izkušnje v spodbudo in potrditev življenjske poti. Mi pa ga podprimo z molitvijo, da bo vztrajal na začeti poti in nekoč postal dober duhovnik!

Danes (nedelja) pri sveti maši ob 10.00 obhajamo zahvalno sveto mašo za naše zakonce jubilante. Iskreno jim čestitamo in jim želimo, naj jih Bog podpira pri zakonskem življenju in blagoslavlja njihova prizadevanja za zvestobo, spoštovanje in ljubezen med njimi.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje staršev 8. razreda veroučne šole. Pridite, da se začnemo skupaj pripravljat na prihod svetega Duha v vašo družino.

V torek bo pri večerni sveti maši med nami g. Robi Friškovec. Po sveti maši bomo imeli z njim še srečanje. Ob tednu zaporov vabljeni, da mu pridemo prisluhnit.

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS. Dobimo se v zimski kapeli.

V petek zvečer ob 20.00 imamo redno srečanje mladinske skupine. Mladi, lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je zadnja nedelja cerkvenega leta, praznik Kristusa Kralja vesoljstva. Ta dan je tudi začetek tedna Karitas, zato nam bodo sodelavci naše župnijske Karitas pri izhodu iz cerkve ponudili vrečke za hrano, ki jo nato prinesete nazaj na 1. adventno nedeljo. Prav tako bodo prihodnjo nedeljo zunaj pred cerkvijo že prodajali adventne venčke iz Ihana.