Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 11. 2016

Oznanila Kristus Kralj

Na mizici za tisk vas čaka nova številka Družine ter Župnijski list.

Do srede je še čas za prijavo na sobotni oratorijski dan. Prijavnice (kdor je še ni dobil), lahko dobite tudi zadaj na mizici za tisk. Program bo potekal od 9.00 zjutraj do 14.00 popoldne. Zaključek dneva bomo imeli v cerkvi z blagoslovom izdelkov.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pomagali narediti našim zakoncem jubilantom lepo praznovanje!

Teden, v katerega smo vstopili, je teden Karitas. Pri izhodu iz cerkve vam bodo sodelavci Karitas ponudili vrečke, v katere lahko daste svoje darove (hrano) in jo potem na 1. adventno nedeljo prinesete nazaj v cerkev. Iskrena hvala vsem, ki na tak ali drugačen način pomagate pomoči potrebnim, bodisi s svojimi darovi ali s konkretno pomočjo kot sodelavci Karitas.

Danes in prihodnjo nedeljo vam bodo zunaj pred cerkvijo v nakup ponudili adventne venčke, ki jih izdelujejo v sosednji župniji Ihan.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje za animatorje oratorijskega dne. Ob 19.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v tem mesecu.

V torek goduje sv. Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe. Pri večerni sveti maši bodo skupno sodelovali naši pevci, zato vsi lepo vabljeni, da skupaj z njimi počastimo to svetnico. Po maši pa ste vsi pevci vabljeni na pogostitev v veroučne učilnice.

V sredo bo v Celju tradicionalni dobrodelni koncert Karitas. Vabljeni, da preko televizije koncert spremljamo in tudi kaj darujemo v ta namen. Sodelavci Karitas, ki se boste koncerta udeležili, pa odidete na pot ob 8.00 s parkirišča pod cerkvijo.

V četrtek zvečer redno srečanje študentske skupine. Odšli bomo na Nikodemove večere v Ljubljano, ki potekajo v tem tednu. Tudi ostali lepo vabljeni, kdor pač more, da se teh večerov udeleži.

V petek zvečer je redno srečanje mladinske skupine.

V soboto imamo oratorijski dan. Še kakšne pridne roke bi bile dobrodošle za pomoč pri kosilu in ostalih stvareh.

Prihodnja nedelja bo že 1. adventna nedelja, tudi nedelja Karitas. Po jutranji in med 10. mašo bomo imeli tudi krščevanje. Popoldne ob 15.00 bomo gostili odrasle pevske zbore iz cele naše dekanije. Najprej bodo nastopili vsi zbori, nato sledi še pogostitev v učilnicah. Se priporočamo za kakšno pecivo, predvsem pa vsi lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit.