Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 09. 2013

Oznanila 25 nedelje med letom

Med tiskovino je na razpolago nova številka Družine. Prav tako vam je na razpolago nova številka župnijskega lista, v katerem dobite informacije glede celodnevnega čaščenja, praznika svete birme in še druge stvari.

V ponedeljek zvečer po sveti maši ima svoje redno srečanje biblična skupina.

V četrtek zvečer ob 20.00 bomo imeli srečanje za starše 2. razreda veroučne šole. Dobimo se v veroučnih učilnicah.

V petek dopoldne je ob 9.30 sveta maša v Medgeneracijskem centru Bistrica.

V petek zvečer ob 20.00 ste vsi lepo povabljeni v halo Komunalnega centra Domžale, kjer bo dobrodelni koncert z naslovom: »Skupaj na poti«. Koncert pripravlja Župnijska karitas Domžale. Več o samem koncertu lahko preberete na plakatih ali v župnijskem listu, vstopnice po ceni 5€ pa lahko kupite tudi v župnišču.

ZAHVALA

Hvala vsem, ki ste v tem tednu pomagali čistiti okolico cerkve in župnišča. Ko smo sedaj posekali nekaj stvari, se je pokazalo marsikaj, kar se prej ni videlo: kupi kamenja okoli župnišča, razne smeti… Vabim vas, da bi se v sredo popoldne znova zbrali in skušali počistiti te stvari. Prinesite s seboj kakšne grablje, tudi kakšna samokolnica in lopata bosta prav prišli, da počistimo do konca. Najboljše bi bilo, da bi ta material takoj odpeljali proč, zato se priporočam za kakšno prikolico. Če ima kdo v tem tednu čas, da bi pokosil travo okoli cerkve, je dobrodošel. Nekaj mož se je javilo, da bodo v petek popoldne šli in počistili zvonik, ki je postal pravi raj za golobe (in je tudi stanje temu primerno). Še bi lahko našteval, tako da dela nam še ne bo tako hitro zmanjkalo. Vse vas vabim k sodelovanju in se vam že vnaprej zahvaljujem za vaš čas in vašo pripravljenost za pomoč.

Hvala tudi vsem, ki ste preteklo nedeljo pomagali pripraviti in izpeljati tako lepo srečanje za naše starejše in od bolezni ali starosti preizkušene brate in sestre. Iskren BOHLONEJ vsem!