Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 09. 2017

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago za branje.

V imenu s. Barbare hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za misijon v Ukrajini.

Žal nam ni uspelo zaključiti z deli okoli cerkve, bomo morali še malo počakati. Hvala za vaše darove, ki jih namenjate za ureditev okolice cerkve.

Danes (nedelja) bo sveta maša ob 10.00 posebej oblikovana za starejše, bolne in ostarele. Med nami bo g. Miro Šlibar, bolniški duhovnik. Med mašo bo tudi priložnost za zakrament bolniškega maziljenja. Hvala vsem, ki pomagate in skrbite za naše starejše brate in sestre!

V ponedeljek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS. Prosim za udeležbo!

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine. Zlasti lepo vabljeni letošnji prvoletniki!

V soboto zvečer bomo imeli po sveti maši krajšo akademijo na čast blaženemu Antonu Martinu Slomšku. Lepo vabljeni, da se skupaj poklonimo temu velikemu domoljubu!

Prihodnja nedelja je 25. navadna nedelja, Slomškova nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Pri sveti maši ob 10.00 pa bodo z nami otroci in vzgojiteljice iz Vrtca Dominik Savio Karitas Domžale. Po sveti maši nam bodo zunaj pred cerkvijo pripravili še tržnico. Z nakupom njihovih izdelkov bomo lahko podprli delovanje vrtca, ki letos praznuje že 25 let svojega delovanja. Vrtcu čestitamo, vsi pa lepo vabljeni v nedeljo k maši!

V nedeljo popoldne ob 15.00 imajo ministranti dekanijsko srečanje – kviz in nogomet. Kdor bi želel sodelovat, naj se čim prej prijavi pri g. župniku.