Avtor: zudomzale Objavljeno: 2. 10. 2017

V vrtcu Dominik Savio

Začelo se je novo šolsko leto, otroci so se vrnili s počitnic, nekateri pa so prvič prestopili prag našega vrtca. V septembru smo se predvsem navajali na nove igralnice, vzgojiteljice, prijatelje, na nova in stara pravila, odkrivali drug drugega in v času uvajanja tolažili novinčke in brisali njihove solzice. :)

Hkrati smo že spoznali celoletno temo Vesel sem, da sem zdrav, da se bom lahko s teboj igral , ki nas bo kot rdeča nit spremljala v vsaki mesečni temi.

V starejših skupinah smo se veliko pripravljali na zdaj že tradicionalno tržnico , ki jo s pomočjo staršev pripravimo pred župnijsko cerkvijo, z namenom zbiranja sredstev za naš vrtec, katerega ustanoviteljica je Župnija Domžale. Otroci so tako skupaj s starši in vzgojiteljicami pripravljali dobrote za prodajo.

V vrtcu smo veliko časa namenili pripravi na sveto mašo, se naučili veliko novih pesmic in z njimi na Slomškovo nedeljo počastili Jezusa in Marijo.

Svete maše se je ob 10. uri udeležilo zelo veliko družin pa tudi drugih vernikov naše župnije.

Hvala vsem, ki ste se po sveti maši zadržali pred cerkvijo, se poveselili skupaj z nami in z nakupom dobrot in drugih domačih izdelkov finančno podprli delovanje našega vrtca.

Z vašo pomočjo se je tako nabralo 1.151,41 €, za kar se vam vsem iskreno zahvaljujemo.

Mateja Žankar