Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 10. 2013

Oznanila 29 nedelje med letom

Hvala lepa za vaš dar, ki ste ga danes namenili našim misijonarjem po svetu.

Med tiskovino dobite novo številko župnijskega lista, na razpolago vam je nova številka Družine in še nekaj drugih revij. V župnijskem listu bi vas posebej opozoril na srečanje zakoncev jubilantov, ki ga bomo imeli v nedeljo, 3. novembra. Za starše veroučencev pa bo vsekakor dobrodošla informacija, kdaj imamo srečanje staršev za posamezni razred veroučne šole.

V torek zvečer ob 20.00 je priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v tem mesecu.

V sredo zvečer ob 20.00 je srečanje za starše veroučencev 6. razreda. Dobimo se v veroučnih učilnicah.

V četrtek popoldne ob 17.00 je prvo srečanje vseh otrok, ki radi berete in bi radi sodelovali pri Slomškovi bralni znački. Dobimo se v zimski kapeli.

V četrtek zvečer ob 20.00 je srečanje za starše veroučencev 7. razreda.

V petek dopoldne je ob 9.30 sveta maša v medgeneracijskem centru Bistrica. Ta dan bova duhovnika tudi obiskovala bolnike in ostarele, saj prvi petek v novembru pride ravno na praznik Vseh svetih.

V petek zvečer ob 19.30 bo v veroučnih učilnicah srečanje za starše »bobrčkov« - najmlajših članov skavtske družine.

V petek zvečer ob 20.30 je redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je zadnja v mesecu, za našo župnijo tudi krstna nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli krst 5 otrok.