Avtor: zudomzale Objavljeno: 15. 10. 2017

Nova številka Družine, Župnijski list, Misijonska obzorja in še nekaj drugih revij vam je na razpolago za branje.

Hvala vsem (zlasti staršem), ki ste v preteklem tednu pomagali očistiti in pripraviti cerkev in njeno okolico za današnjo slovesnost svete birme!

Vabljeni k molitvi rožnega venca vsak dan pol ure pred sveto mašo ali pa doma v družini.

Znova vabimo vse, ki letos praznujete 5, 10, 15, 20, 25… let skupnega zakonskega življenja, da se nam na zahvalno nedeljo (prva nedelja v novembru) pridružite pri našem skupnem praznovanju. Zaradi lažje organizacije vas prosim, da se predhodno prijavite v župnišču.

Tudi letos bo v veroučnih učilnicah plesni tečaj. Več o tečaju lahko preberete v tej številki Župnijskega lista. Potrebna je predhodna prijava do četrtka, prvo srečanje je že to soboto zvečer. Vabljeni!

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine ter srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 29. navadna nedelja med letom, misijonska nedelja. Nabirka te nedelje je namenjena v pomoč našim misijonarjem. Ker smo pri nas že pred časom gostili misijonarko s. Barbaro Peterlin, tokrat ne bomo imeli posebnega gosta pri svetih mašah.

Prihodnjo nedeljo bodo šli člani odraslega mešanega pevskega zbora na svoj vsakoletni izlet. Tokrat nas bo pot peljala v Slovenske Gorice. Zberemo se zjutraj ob 7.15 in se vrnemo proti večeru. Hvala vsem, ki se trudite s petjem bogatiti svete maše in hkrati vabimo tudi nove pevce, da se pridružijo kateremu koli od zborov – povsod vas bodo veseli!