Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 10. 2017

Nova številka Družine in še nekaj drugih revij vam je na razpolago za branje.

Lepo vabljeni k molitvi rožnega venca vsak dan pol ure pred sveto mašo ali pa doma v družini.

Zakonci jubilanti, ki letos praznujete 5, 10, 15, 20, 25… let skupnega zakonskega življenja, lepo vabljeni, da se nam na zahvalno nedeljo (prva nedelja v novembru) pridružite pri našem skupnem praznovanju. Zaradi lažje organizacije vas prosim, da se predhodno prijavite v župnišču.

Pred nami so prazniki Vseh svetih, ko bomo urejali grobove in pokopališče. Prosim vas, da smeti odlagate v zabojnike tako, kot je treba (kamor kakšna stvar spada). Zato smo tudi naročili dodatne zabojnike, da ne bo vse povprek. Za odpadni pesek ali stare spomenike prosimo, da jih sami odpeljete proč in ne, da jih odložite v vogal pokopališča.

Ob skrbi za lepe spomenike ne pozabimo pripraviti tudi svojih src. Zato bomo imeli v petek, 27.10., celodnevno spovedovanje, ko bodo na razpolago spovedniki od jutranje do večerne svete maše. Seznam že visi zadaj na spovednici.

V soboto, 28. oktobra, bodo imeli skavti zopet akcijo zbiranja starega papirja. Naprošajo vas, da novico prenesete tudi znancem in sosedom. Zabojnik bo sicer stal na parkirišču od petka do ponedeljka. Več informacij pa zadaj na listkih, ki jih lahko vzamete domov.

V noči iz sobote na nedeljo se prihodnji teden spreminja ura na zimski čas. Zato bodo večerne svete maše od prihodnje nedelje dalje ob 18.00.

Pri izhodu iz cerkve boste danes zlasti starejši dobili odsevnike. Skupaj s Slovensko Karitas se priključujemo akciji: Vidni in varni na cesti. Tema, megla, slabo vreme … vse to dostikrat kar kliče po nesreči, zato: pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal!

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje za animatorje birmanskih skupin. Mladi, ki bi želeli kot animatorji sodelovati pri novi generaciji birmancev, lepo vabljeni!

V petek imamo celodnevno spovedovanje, zvečer redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je 30. navadna nedelja med letom. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje otrok.