Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 11. 2017

Še nekaj izvodov dvojne številke Družine od preteklega tedna je na razpolago, izšla je tudi nova številka Odmevov z Goričice.

Danes je zahvalna nedelja, ko se zahvaljujemo Bogu za vse prejete milosti v preteklem letu. Hvala vsem, ki podpirate delovanje naše župnije, ki materialno in duhovno podpirate nas duhovnike ter skrbite za nas. Hvala gospe Hribarjevi iz Štude za darovano zelenjavo, ki danes krasi daritveni oltar. Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga na današnjo 1. nedeljo v mesecu darovali za gospodarske potrebe župnije.

S ponedeljkom znova začnemo z veroukom po ustaljenem urniku.

V petek, 10.11., bo ob 20.00 v hali Komunalnega centra tradicionalni dobrodelni koncert naše župnijske Karitas: Skupaj na poti 2017. Slavnostni gost letošnjega koncerta je g. nadškof Alojz Uran. Vstopnice po ceni 5€ boste lahko kupili danes po vseh svetih mašah zunaj pred cerkvijo. Karte boste lahko dobili tudi v župnišču in na standardnih prodajnih mestih. Podprimo s svojo udeležbo prizadevanje članov naše župnijske Karitas, ki pomagajo ljudem v stiski, lajšajo njihove skrbi in pomagajo pri reševanju raznih težav.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje članov tajništva ŽPS.

V torek zvečer po sveti maši srečanje v sklopu Večerov na Goričici. Tokrat bo beseda tekla o numerologiji. Lepo vabljeni! V torek zvečer ob 18.30 tudi srečanje katehetov.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje za starše prihodnje generacije birmancev.

V petek zvečer je dobrodelni koncert, zato odpade mladinska skupina.

V soboto zvečer srečanje zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 32. navadna nedelja med letom.